Moderne dans bij De Muzen

30-07-2026

We starten in september met twee nieuwe groepen moderne dans: een groep voor 8 tot en met 12-jarigen, en een groep voor 13- tot en met 18-jarigen. Ter kennismaking zijn er donderdag 10 september gratis proeflessen.

Tijdens de lessen wordt gewerkt aan lichaamsbewustzijn, coördinatie en kracht, maar ook aan het ontwikkelen van een eigen bewegingsstijl. Je leert waar een beweging begint (de impuls), hoe je speelt met dynamiek, ruimte en tijd, en hoe je emoties vertaalt naar dans.

Er is veel aandacht voor persoonlijke ontwikkeling: eigenheid en creativiteit staan centraal. De lessen bestaan uit een warming-up, technische oefeningen en choreografieën.

Ervaring is niet vereist; motivatie en plezier in bewegen staan voorop.

Wanneer

De moderne danslessen voor leerlingen tussen de 8 en 12 jaar zijn op donderdag van 15.45 tot 16.45 uur. De lessen voor 13- tot 18-jarigen zijn op donderdag van 16.45 tot 17.45 uur. Bij beide groepen is Fenne Postma de docente.

Kosten

Deelname aan de lessen moderne dans kost € 285,00 op basis van 37 wekelijkse lessen. Als je bij De Muzen al een klassieke dans-cursus volgt, dan kost deelname € 165,00. Inschrijven kan via de cursuspagina. Hier vind je ook verdere informatie over de lessen.

Gratis proefles

Wil je eens een gratis proefles meedoen om te ontdekken of moderne dans iets voor je is, doe dan donderdag 10 september mee met de gratis proefles! Aanmelden hiervoor kan door te mailen naar info@demuzen.nl.