Toneeluitvoering 10-12 jaar (dinsdag)

De toneelgroep 10-12 jaar, die op dinsdag les heeft, staat vandaag in de spotlights. De uitvoering van de voorstelling 'De Klaagkoots' begint om 18.30 uur in de theaterzaal van Spectrum en de cursisten van deze groep ontvangen een mail over hoe zij hun publiek kunnen uitnodigen voor deze uitvoering.

Voorstelling ’De Klaagkoots’

In de huidige wereld valt er veel te klagen. Wat ook volop gedaan wordt. Klaagkoots Rosa en Klaagkoots in opleiding Levi, hebben het gat in de markt gevonden en een klaagpraktijk geopend. Hier wordt volop gebruik gemaakt door jong en oud(er). Kinderen en tieners komen onder andere klagen over leerkrachten, ouders, broers en zussen.

Ouders en leerkrachten klagen ook over de jeugd, maar ook over hun eigen leven. Het bijzondere is, dat sommige klachten bij jong en oud(er) hetzelfde zijn. Wat ook heel verrassend is, is dat de meesten wel weten hoe ze het liever zouden zien.

Er worden door vervelende omstandigheden nieuwe, of moeten we zeggen, oude ideeën naar voren gebracht, die voor verbinding zorgen in het veel te drukke leven van de mensen, die meespelen in de voorstelling: De Klaagkoots!